השאר פרטים ונחזור אליך לתאום ראיון קבלה אישי

אנחנו משקיעים באנשים

אנחנו מחפשים פתרונות לאתגרים הטמונים ב”בנק הידע” שלנו. אנחנו בודקים עשרות סוחרים וגילינו כשלאנשים יש רקע קודם במסחר, צריך להתחיל איתם ממש מאפס. אנחנו עובדים קשה מאוד כדי למצוא אנשים שיכולים להתאים לצוות שלנו.

אנחנו משקיעים מאמץ רב בלימוד ואימון הצוות שלנו ושואפים כל הזמן לעלות את הרף. אנחנו שואלים את עצמנו איך אנחנו רוצים להראות בעוד חמש שנים ומשקיעים בעובדים שלנו ובסוחרים חדשים כדי שנוכל להרוויח מהידע והניסיון הקולקטיבי שלנו.

Circle A Capital Training Program היא תכנית הכשרה שפותחה ועוצבה במטרה לאתר, לבנות ולטפח עבור החברה סוחרים מיומנים חדשים בעלי יכולת לדחוף את עצמם אל השיא. התכנית מבוססת על התובנות והניסיון הנצבר בחברה, היא מושתתת על חשיבה ביקורתית ומספקת ידע בעל משמעות שמטרתו לשרת את המתמחים בדרך להישגי מסחר תכליתיים. התכנית מובנית מ-Aל-Z ונוגעת במלואה בהקניית הידע וההכוונה הנכונים, כך שיהפכו למדריך מעשי, המותאם אישית, לפיתוח היכולת לפעול בשווקים בהצלחה באופן עקבי.

העקרונות החשובים ביותר של המסחר מנוגדים באופן חד לאמונות המוחזקות על ידי רוב הציבור.

כעובדה! רוב ציבור הסוחרים מתרכז בעיקר בבחירת המנייה הנכונה בתזמון הנכון או בצורך להיות צודק ומתעלם ממה שבאמת חשוב כדי להצליח. רוב הסוחרים אינם לומדים כיצד לפתח שיטה שעובדת, אינם יודעים כיצד לבדוק אותה וגם אם כן, הם כושלים בדרך כלל לסחור אותה בהצלחה. “הסודות” של עשיית כסף בשווקים נמצאים במקומות האחרונים שאנשים מצפים שהם יהיו.

אנשים מתעלמים ממה שבאמת חשוב כדי להצליח ו”נמשכים” אל עבר דברים שאינם עובדים – זה הטבע האנושי.

רוב האנשים עושים את כל הטעויות האפשריות בנוגע ללימוד המסחר בשווקים.

אנשים רוצים שיובילו אותם, שיגידו להם מה לעשות- מתחברים לגורואים או לחדרי מסחר מקוונים כאלו ואחרים ובאופן עקבי שואלים את השאלות הלא נכונות. השאלות מה לקנות, או מתי להיכנס לשוק, הן הכי פחות חשובות! אנשים ממש נרגשים להאמין שהתמקדות בטכניקות כניסה המבטיחות הסתברות גבוהה או בשיטות שיגידו להם מה לקנות או למכור הן התשובה לעשיית כסף בשווקים – לרוע המזל, הן לא עוזרות לאנשים להצליח – פחות מ-1% ישיגו מזה משהו בעל משמעות.

רוב תהליכי הלימוד הסטנדרטיים מושתתים על לימוד פשטני של טכניקות וכלים לניתוח השווקים ואינם עוסקים בנושאי הליבה החשובים ביותר של המסחר.

הידע שאתה לא מקבל, הוא קרוב לוודאי זה שאתה זקוק לו הכי הרבה. אם למדת מאחרים כיצד הם נגשים לשוק סיכוי סביר שרק למדת באופן שטחי מה הם למעשה עושים, ברוב המקרים הם פשוט באמת לא מבינים בעצמם מה האלמנטים החיוניים שנחוצים להצליח ובאופן עקבי. לעולם לא תצליח להשתמש במתודות שלמדת לעשיית כסף אם לא תלמד “לבנות” את החשיבה שלך בדומה לסוחרים גדולים. גילוי המבנה המנטאלי שלהם, הדרך בה הם חושבים ומה באמת מייחד את היכולת שלהם לדחוף את עצמם אל השיא.

מה התכנית תעניק לך ?

תחבר אותך למעגל

של “סוחרים בהון עצמי”, תלמד אותך לאמץ חשיבה שונה כיצד לנצח את “המשחק” של עשיית כסף בשווקים ותעזור לך להבין מה רוב האנשים מפספסים בדרך למסחר רווחי.

תצרף אותך לתהליך

שיהפוך אותך באופן מוחלט לסוחר הטוב ביותר שאתה יכול להיות ותשמש יסוד שישרת אותך בדרך להישגי מסחר תכליתיים.

תתווה לך דרך

ותקנה לך במלואם את הידע וההכוונה הנכונים כך שיהפכו למדריך מעשי, המותאם אישית לפיתוח היכולת לעשות כסף באופן עקבי  ותעזור לך להפוך לסוחר מדרגה עליונה.

תשנה לך חשיבה

ותעניק לך את מה שאתה צריך ולא את מה שאתה רוצה לשמוע כדי להצליח, ותשנה באופן מוחלט את המחשבה שלך בקשר למסחר, השקעה והגישה לשווקים.

אם תאמץ את העקרונות הנלמדים, תהיה מחויב למטרה ותלמד מהטעויות שלך, אנו מבטיחים לך כי תגדיל את הסיכוי שלך לעשות כסף באופן עקבי באמצעות ההכשרה הזו!

מס' המקומות בתכנית זו מוגבל לכ 20 משתתפים.

השאר פרטים ונחזור אליך לתאום ראיון קבלה אישי