תרבות ופילוספיה

אנו חושבים שאחד מהדברים החשובים ביותר לכל קבוצת אנשים שעובדת יחד היא

התרבות. התרבות האירגונית שלנו ומצבור הרעיונות בתחום ההשקעה – הם במידה רבה

המהות של החברה.

חירות מקצועית וחשיבה עצמאית

מביאים ליתרונות אינטלקטואליים. אנו דוחפים למצוינות באמצעות התנהגות שקופה ואמתית שמהווה חלק בלתי נפרד מההישגים הייחודיים שלנו.אנחנו מאמינים שכאשר עוסקים במציאות,חשיבה קולקטיבית טובה יותר מקבלת החלטות עצמית.הגישה הזו מאפשרת לנו לבנות מערכת אירגונית פורה ויצירתית ולאתר רעיונות ייחודיים למסחר בשווקים – זהו אחד ממרכיבי הייסוד שעומדים מאחורי ההצלחה שלנו.

המטרה הכי חשובה שלנו היא לעשות עבודה טובה עבור החברה שלנו

לכן אנחנו לא חושפים החוצה את אופן ההשקעות שלנו, אבל חשוב לנו לחלוק את עקרונות הניהול, התובנות והידע שלנו עם האנשים שאיתם אנו עובדים, כי זו דרך נהדרת לשיפור וצמיחה. אנו אוהבים לעסוק ברעיונות אבל פחות בעניין של לשכנע אנשים. אנו אומרים מה אנו חושבים ומה הבעיה בתיאוריות אבל אם משהו לא רוצה להקשיב או לקבל את זה – זה עניין שלו.

אנחנו מאמינים שלוגיקה, היגיון ושכל ישר חייבים להיות מעל

כל דבר אחר בקבלת החלטות ושבאופן עקרוני המזל נוהג את הרוצה אבל גורר את המסרב. אנו מאמינים שבמסחר השכל הוא זה שצריך לחבוק את התודעה ולא הנפש וחושבים שאחד מהמפתחות החשובים ביותר להצלחה בשווקים הוא הצורך שלנו להגן על עצמינו מפני הטבע שלנו.

במקום לחשוב שאנחנו צודקים! אנחנו מנסים לחשוב, כיצד אנחנו יודעים שאנחנו צודקים? אנחנו מנסים לדעת מה האמת, ובמיוחד הדברים שהיינו מעדיפים שלא יהיו אמת, כדי שנוכל להחליט מה הדרך הכי טובה להתמודד איתם”.


אנחנו מאמינים “שהמקריות מעדיפה את השכל המוכן”.

הגישה שלנו היא שאינטואיציה אינה על חושית אלה מעוצבת באופן תת הכרתי מתוך מאגר עצום של רעיונות ותובנות המבוססים בין היתר על ניסיון מסחר שנצבר במהלך השנים ושיש לה משמעות בקבלת החלטות. אנו מתייחסים לשווקים כמערכת כאוטית וחושבים שהדרך היחידה לנצח בשוק היא לפתח שיטתיות סביב רעיון התוחלת. הגישה שלנו לקבלת החלטות נשענת על התפיסה שההצלחה במסחר אינה קשורה ביכולת לחזות את השוק אלה קשורה בהכרח בהכרה שבלתי ניתן לחזות את השוק.

כדי להשיג תוצאות יוצאות דופן אסור לנו להתייחס אל עצמינו בנוחות.אנו חושבים שאנחנו ורק אנחנו אחראים לתוצאות שאנו משיגים . המשמעות היא שרק אנחנו אחראים על המסחר שלנו.